Výroba oceľových konštrukcií

STROJTECH CENTRUM - Strojárska výroba

STROJTECH CENTRUM - Strojárska výroba

skende
  •  STROJTECH CENTRUM
    Či už pre nás máte len drobnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

 

Našou prednosťou v tejto oblasti je schopnosť optimalizácie navrhnutých riešení. Vďaka jedinečnému technickému zázemiu sme schopní realizovať technicky i časovo veľmi náročné oceľové konštrukcie a pozemné stavby.

 

výroba oceľových konštrukciíSTROJTECH CENTRUM stavia na dlhoročnej tradícii, na jedinečnosti spočívajúce v komplexnosti procesu od návrhu po montáž a na vysokej odbornosti.

Chceme stále rozvíjať a zefektívňovať vlastné výrobné zázemie. Hlavným cieľom je dokonale zvládnutý proces na osi projektant - výroba. Cieľom v projektovaní aj realizácii oceľových konštrukcií je prinášať kreatívne, technicky jedinečné a ekonomické riešenia.

Náš potenciál výroby a montáže oceľových konštrukcií siaha od malých konštrukcií až po stredne ťažké až ťažké konštrukcie, v triede prevedení EXC3. Používané sú materiály od bežných konštrukčných ocelí až po oteruvzdorné ocele, popr. austenitické nerez ocele a špeciálne zliatiny. Súčasťou odbornej podpory je aj návrh pomocných konštrukcií a technologického postupu výstavby. Riešime nielen konečný tvar oceľových konštrukcií, ale veľakrát aj náročný a komplikovaný postup montáže, zdvihu a manipulácia ťažkých a rozmerných dielcov.

Naši kmeňoví odborníci na kvalitu a riadenie výroby spolupracujú na tvorbe výrobno-technologických postupov a kontrolných a skúšobných plánov. V rámci tejto činnosti zlepšujeme naše vybavenie pre vykonávanie zváračských prác.

 

oceľové konštrukcie
oceľové konštrukcie
oceľové konštrukcie
oceľové konštrukcie
oceľové konštrukcie
oceľové konštrukcie
oceľové konštrukcie

 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

created by: Marek Sarvas